Hodowla Dogów Argentyńskich

Hodowla dogów argentyńskich zarejestrowana w oddziale ZKwP Nowy Sącz.

dog argentyński istvan
Ch.Pl. Mł.Ch.Pl. Mł.Zw.Kl. ISTVAN White Hunter
Autor: Monika Paruzel

Hodowlę tej wspaniałej a zarazem trudnej rasy jaką jest Dog Argentyński rozpoczęliśmy w 2010 roku. Byliśmy już wtedy szczęśliwymi posiadaczami dwóch egzemplarzy tej rasy .

dog argentyński gallia
GALLIA White Hunter

Pierwsza przyjechała do nas suczka GALLIA White Hunter, która posiadała wspaniały czystej linii argentyńskiej rodowód w którym znajdowały się wybitne argentyńskie psy. Ona sama emanowała elegancją, wspaniałym ruchem oraz typowym dla doga argentyńskiego temperamentem co niejednokrotnie udowodniła na nie jednej wystawie krajowej i międzynarodowej otrzymując oceny doskonałe i najwyższe lokaty . Zdobyła tytuły : Młodzieżowy Champion Polski , Champion Polski.

dog argentyński istvan
ISTVAN White Hunter

ISTVAN White Hunter to kolejny dog argentyński, pierwszy samiec który zamieszkał z nami .Rodzice Istvana pochodzą z włoskiej linii hodowlanej . Jak przystało na samca doga argentyńskiego posiadał mocny , stanowczy charakter a przy tym był bezgranicznie oddany swojej rodzinie. To dwukrotny Zwycięzca Klubu Molosów w Warszawie z roku 2011 i 2013 Młodzieżowy Champion Polski , Champion Polski.

hodowla dogów argentyńskich wystawa
Dog Argetyński BOS i BOB


W kolejnych latach nasza hodowla dogów argentyńskich ZŁOTA TROJA FCI rozwinęła się znacząco. Sprowadziliśmy do kraju dogi argentyńskie z Grecji , Brazylii , Włoch oraz Słowacji oraz Węgier. Uczestniczymy w licznych wystawach krajowych oraz międzynarodowych w kraju i nie tylko, a nasze psy osiągają kolejne sukcesy i tytuły. W 2015 roku zostałam asystentem kynologicznym GR.2 specjalizacja 2B ( molosy typu dogowatego ) pogłębiam swoją wiedzę u boku wielu wybitnych sędziów.

hodowla dogów argentyńskich
Hodowla Dogów Argentyńskich

Zapraszamy do odwiedzenia zakładki Nasze Sunie i Nasze Psy.