Hodowla Dogów Argentyńskich

Nasza hodowla dogów argentyńskich zarejestrowana w oddziale ZKWP Nowy Sącz

Hodowlę tej wspaniałej a zarazem trudnej rasy jaką jest Dog Argentyński rozpoczęliśmy w 2010 roku.Byliśmy już wtedy szczęśliwymi posiadaczami dwóch egzemplarzy tej rasy . Pierwsza przyjechała do nas suczka GALLIA White Hunter , która posiadała wspaniały czystej linii argentyńskiej rodowód w którym znajdowały się wybitne argentyńskie psy.Ona sama emanowała elegancją,wspaniałym ruchem oraz typowym dla rasy temperamentem co niejednokrotnie udowodniła na nie jednej wystawie krajowej i międzynarodowej otrzymując oceny doskonałe i najwyższe lokaty . Zdobyła tytuły : Młodzieżowy Champion Polski , Champion Polski.

galia_wh
GaliaWH

ISTVAN White Hunter

 to kolejny dog argentyński, pierwszy samiec który zamieszkał z nami. Rodzice Istvana pochodzą z włoskiej linii hodowlanej . Jak przystało na samca posiadał mocny , stanowczy charakter a przy tym był bezgranicznie oddany swojej rodzinie . To dwukrotny Zwycięzca Klubu Molosów w Warszawie z roku 2011 i 2013 Młodzieżowy Champion Polski , Champion Polski .

Hodowla dogów Argentyńskich

W kolejnych latach nasza hodowla ZŁOTA TROJA FCI rozwinęła się . Sprowadziliśmy do kraju psy z Grecji , Brazylii , Włoch, Argentyny, Słowacji oraz Węgier. Uczestniczymy w licznych wystawach krajowych oraz międzynarodowych w kraju i nie tylko a nasze psy osiągają kolejne sukcesy i tytuły .W 2015 roku zostałam asystentem kynologicznym GR.2 specjalizacja 2B (molosy typu dogowatego ) pogłębiam swoją wiedzę u boku wielu wybitnych sędziów. Zapraszam do obejrzenia galerii naszych suczek oraz samców.